Registrujte se jako reklamní agentura či reklamní agent ( F11 a uvidíte více)

Několik důvodů, proč? Ptáte se, co Vám to přinese? Proč vůbec něco platit? Kde budete vidět?

Odpovědi pro majitele reklamních agentur a reklamní agenty osobně.

 

Na co byste se mohli ptát. Třeba tu najdete svou odpověď? A když ne, napište mi.

 

1. Proč zde vůbec být?

Protože firmy zde vybrané jsou jen ty nejlepší ve svém oboru - kvalitní - jsou mnou ověřené a fungující. Je to služba pro běžné smrtelníky hledající jakýkoli typ prezentace nebo reklamy pro svou firmu. A kde jinde, než na Serveru Reklamních Agentur a Reklamních Agentů najdou ty nejlepší? A kde že je najdou? Kdekoli na internetu ve fulltextu, v novinách, prostě všude.

 

2. Proč bych měl dát peníze do webu, který nikdo nezná? (od prosince 2009 dosahuju prvních stran ve fulltextu kdekoli)

Ano, nezná, zatím, ale v množství je síla, a když zde bude cca 400 firem nebo živnostníků, kteří něco umí a stojí si za svým jménem, bude tento web brzy hodně navštěvovaný. 400 odkazů vedoucí z hlavní stránky na weby reklamních společností, to je velká síla. Každý někdy začínal a já používím své znalosti v reklamě na internetu do prezentace tohoto serveru. Navíc jsem novinář.. ( rozuměj nezávislý)

 

3. Proč? Přece si mohu najít reklamní agenturu nebo agenta na SEZNAMu nebo Google... Fulltext!!!

Ano, i to je možné, zatím. V brzké době, když budete hledat reklamní agenturu na cokoli, jakékoli klíčové slovo související s reklamou, nebo reklamního agenta, který Vám pomůže s Vaší kampaní nejen na internetu, ale třeba outdoor marketingem, nebo plakáty, digitálním tiskem a podobně, najdete vždy na prvních stránkách nebo pozicích můj server www.reklamniagenti.cz s jednotlivými odkazy na reklamní agentury nebo rovnou reklamní agenty. Nebo třeba reklamu na internetu, internetovou reklamu a jiné. Jak a proč? To je moje Know-how..Ale bude tak, jak říkám. A kdo mě zná osobně, ví o čem mluvím.

 

4.Proč zde mají být jen Ti nejlepší? Může zde být přeci vidět kdokoli, kdo si to zaplatí...?

Ne, nemůže. Osobně si prověřuji firmy, které zde již jsou, nebo chtějí být a pokud nepočítám velké hráče televizních reklam, kteří tvoří reklamy jiného formátu, pak zde může být jen firma, která má portfolio klientů, které mohu ověřit. Ptám se lidí na zkušenosti s tou kterou firmou, čtu různé diskusní fóra a sám do některých přispívám. Také píšu blog o reklamě a o kultuře. Sleduju dění v reklamě a důvěřuju, ale prověřuju.

Textový odkaz tady může mít i někdo jiný, mimo obor, a to v sekci "Výměna zpětných odkazů".. V případě, že 400 firem bude málo, počítám se zvětšením obsahu serveru.

Mým cílem je pomáhat firmám v obchodu a zvyšovat povědomí o nich – Vás – reklamních agentech – těch kvalitních.

 

Žádný klient není tak bohatý, aby si mohl dovolit levnou agenturu

 

5. Proč něco platit? Co za to dostanu? Jaký bude užitek pro mou firmu? 16.666,- Kč/rok za buton 100x25 pixelů?

- Dneska všichni podnikají a každý to dělá pro peníze, já taky. Proč u mě platit cca 695,- korun měsíčně? ( při prezentaci na dva roky) Nebo také 741,- měsíčně (Prezentace na rok)

- Protože budete 2 roky prezentovaní na kvalitním webu a jak víte, čím déle, tím lépe, více odkazů, historie atd. atd. Webmasteři ví.

- Protože získáte místo pro Vaši prezentaci od reklamního agenta znalého svého oboru, který spolupracuje s největší firmou v oboru - viz detaily

- Protože získáte spokojené klienty od serveru www.reklamiagenti.cz, a se zpětnými odkazy porosteme v hledání.

- Protože získáte reklamu, skrze server www.reklamniagenti.cz na Jízdních řádech

- Protože získáte reklamu, skrze server www.reklamniagenti.cz v iDNES, Lidovkách, Deníku a mnohých dalších online zpravodajských serverech

- Protože získáte reklamu, skrze server www.reklamniagenti.cz v sobotním vydání MF dnes ( Budete jedni z těch nejlepších reklamních agentů)

- Mohu Vám pomoci napsat článek do novin - komerční sdělení, nebo poradit, co a jak.

- Protože když zakoupíte reklamu na mém serveru, budete vidět, bude se o Vás i psát, a protože uděláte dobrou investici.

- Protože cena je tak nízká, že se uvidí, co bude za dva roky... Čtěte Smluvní podmínky.

- Protože můžete průběžně doplňovat svou prezentaci skrze e-maily a být v kontaktu. Také po ICQ nebo SKYPE.

- A nejsem blázen, opravdu, jen chci dát do kupy nejlepší z nejlepších a mít to podchycené pro spokojenost našich klientů.

- Nebo Vám můžu prodat tuto reklamu, kterou nabízím skrze server, každému osobně. Ale nebude to za 16.666,- Kč!

 

Máte něco víc? Chcete se zeptat? Vědět, kdo jsem? Stačí zadat "reklamní agent" kamkoli ( myšleno vyhledávače ) a uvidíte vše..

 

Můžete taky sledovat můj blog na Google Google blog logo

 

Chcete mi napsat ted hned nějaký dotaz? Pište hned.